ÇEVİRİ HİZMETLERİMİZ

globus

GLOBUS Tercüme Bürosu (GTB) bütün belgelerinizi 1992 yılından beri Kaliteli, Hızlı ve Güvenli bir şekilde kaynak dilinden hedef dillere YAZILI tercüme etmektedir. GTB, bu hizmetini 25 yıldır Bursa, Türkiye ve Avrupa’daki müşterilerine vermektedir. GTB, sektöründeki Eğitimi, Deneyimi ve Kalitesi ile Bursa’nın Tek Profesyonel Çeviri Bürosu konumuna gelmiştir. GTB, bu profesyonelliğini müşterileri portföyü ile tescillemiştir. GLOBUS Tercüme Bürosu’nun tercümanları Çok Dilli, Orta Avrupa ülkeleri üniversitelerinde Tercümanlık-Mütercimlik Eğitimi almış ve bu ülkelerde çalışmış mesleklerinde Deneyimli Kişilerdir. Bu nedenle GTB, sürekli Avrupa Birliği standartları ve kalitesinde çeviri yapan bir kurumdur.

Yabancı Şirketler ile Ortaklık GLOBUS Tercüme Bürosu (GTB), yerli-yabancı şirketlerin ortaklığında Kültürlerarası Köprü işlevi görmektedir. Bu tür ortaklıklarda SÖZLÜ ÇEVİRİ hizmetlerinin yanında kurumların ve kişilerin birbirini daha doğru tanımasını sağlamaktadır.

Yurt Dışı İş Bağlantısı Danışmanlığı GLOBUS Tercüme Bürosu (GTB), müşterilerine Avrupa ülkelerinde iş ortaklar bulmakta ve ortaklık sürecini başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olmaktadır.

İnternet Sitesi tercümelerinde GLOBUS Tercüme Bürosu (GTB), yılların kazandırdığı birikim ve deneyim ile ve özellikle Çok Dilli Tercümanlar sayesinde, çevrilecek olan metnin hem içeriği hem de biçimi, müşterinin istediği hedef dillerin tamamında homojen bir şekilde ifade edilmiş olacaktır (Lütfen “ÇAPRAZ TERCÜME” bölümüne de bakınız).

Editörlük/Redaksiyon Hizmeti, Lokalizasyon ve Terminoloji Yönetimi konuları için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Online Fiyat Teklifi

GLOBUS Tercüme ekibiniz, size bağlayıcı olmayan, ücretsiz fiyat teklifini sunmaktan mutluluk duyar. Bunun için lütfen aşağıdaki haneleri doldurunuz. İlgili belgeniz bilgisayar dosyası halinde mevcut ise, onu kolayca farenize tıklayarak ekleyebilirsiniz. Tabii ki belgelerinizi bize, E-Posta, faks veya posta yoluyla da iletebilirsiniz.

Opsiyon Seçimi

Kaynak Dili Seçin

Kaynak Dil Diğer

Çeviri Dilini Seçin

Çeviri Dili Diğer

İstenilen Tarih

Teslim Şekli:

Noter Tasdikli istiyorum:

Şirket Adı

Yetkili Kişi

Telefon Numarası

E Posta Adresi

Dosya Yükleme

Eklemek istedikleriniz: