1992’den beri Kaliteli,
Hızlı ve Güvenli = Profesyonel Tercüme

Noter Yeminli Tercüme Bürosu

Bütün tercümanlarımız Çok Dilli, üniversitelerin Tercümanlık Bölümü Mezunu ve Noter Yeminli’dir. Tercümanlık Yasal Sorumluluk, Doğruluk ve Gizlilik gerektiren bir meslektir. GLOBUS Tercüme Bürosu (GTB) 29 yıllık deneyimi ile Kaliteli, Hızlı, Doğru ve Güvenilir, yani Profesyonel’dir.

Ayrıcalıklarımız

29 Yıllık Tercübe
1992'den bu yana edindiğimiz tecrübe ile hizmeyinizdeyiz.
Yazılı Tercüme
Hatasız, profesyonel, garantili yazılı tercüme hizmeti.
Sözlü Tercüme
Uzmanlarımız ile profesyonel sözlü tercüme hizmeti.
Yeminli Tercüme
Yaptırdığınız tercümeyi yeminli olarak talep edebilirsiniz.
Noter Onaylı Tercüme
Tercüme ve çeviriler noter oynaylı olarak talep edilebilir.
Çapraz Tercüme
Kaynak dilden, hedeflenen dile ekonomik çapraz tercüme hizmeti.

Ticari dokümanlar, sözleşmeler, teklifler, bankacılık, finans işlemleri, uluslararası taahhütler, ihaleler, toplantı tutanakları, raporlar, fizibiliteler, araştırmalar gibi her türlü ticari belge ve yazışmalarınız kalite ve hız kriteri ön planda tutularak uzman tercümanlarımız tarafından istediğiniz dile çevrilmektedir.

Uluslararası ve Türk hukuk mevzuatları konularında uzman hukukçu tercümanlar tarafından verilen yazılı tercüme hizmetimizdir. Mahkeme kararları, hukuki yazışmalar, kanun ve yönetmelikler, sözleşmeler, patent başvuruları, beyannameler, vekaletnameler gibi her tür hukuki konuda tercüme isteklerinizi titizlikle yerine getirmekteyiz.

Her alanda kullanım kılavuzları, teknik şartnameler, kalite güvenlik ve kontrol yöntemleri, üretim süreç talimatları, bilimsel çalışmalar, bunun yanında tıbbi bilgi gerektiren çeviriler, ilaç prospektüsleri, teknik çizim ve formüller içeren tercümeler. İstenildiği durumlarda tercüme işlemleri noter tastikli olarak tarafınıza istediğiniz yolla ulaştırılmaktadır.

Yurtdışından alınan diplomalar ve not cetvelleri (transkript), yurtdışı eğitimi için gerekli diploma ve diğer belgelerin tercümesi, vize işlemleri için istenen ikamet, nüfus kaydı örneği, sabıka kaydı gibi belgelerin tercümeleri. Yurtdışında eğitim konuları ile ilgili bilgilere, globusdil.comadresinden ulaşabilirsiniz.

Çeşitli sanayi dal ve sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren firma ve şirketler tarafından ürün ve hizmetlerini sunmak için kullanılan internet sayfalarının o firma ve şirketler tarafından istenen hedef dile veya hedef dillere tercümesini üstlenmekteyiz. Bu tür çalışmalarda, çokdilli tercümanlarla çalıştığımızdan, çevrilecek olan metnin hem içeriği hem de biçimi, müşterinin istediği hedef dillerin tamamında “homojen” bir şekilde ifade edilmiş olacaktır (Lütfen “Çapraz Tercüme” bölümüne de bakınız).

Mahkeme, noterlik, tapu dairesi vb. resmi makamlar huzurunda yapılan yeminli, yasal, sözlü çevirmenlik hizmetimizdir. Resmi, özel kurum ve kişilere yönelik bu hizmetimiz, yemin tutanağı sahibi ticaret, mühendislik, tıp vb. alanlarında uzman tercümanlarımız tarafından verilmektedir.

Editörlük/Redaksiyon Hizmeti

Lokalizasyon

Terminoloji Yönetimi

Online Fiyat Teklifi

GLOBUS Tercüme ekibiniz, size bağlayıcı olmayan, ücretsiz fiyat teklifini sunmaktan mutluluk duyar. Bunun için lütfen aşağıdaki haneleri doldurunuz. İlgili belgeniz bilgisayar dosyası halinde mevcut ise, onu kolayca farenize tıklayarak ekleyebilirsiniz. Tabii ki belgelerinizi bize, E-Posta, faks veya posta yoluyla da iletebilirsiniz.

Opsiyon Seçimi

Kaynak Dili Seçin

Kaynak Dil Diğer

Çeviri Dilini Seçin

Çeviri Dili Diğer

İstenilen Tarih

Teslim Şekli:

Noter Tasdikli istiyorum:

Şirket Adı

Yetkili Kişi

Telefon Numarası

E Posta Adresi

Dosya Yükleme

Eklemek istedikleriniz: